NEDEN ÖZEL DERS

Neden Batışehir Eğitim ile  Özel Ders Almalıyız

“Eğer dünyada bir insan bir şeyi başarabiliyorsa herkes başarabilir”

 

Her biri Türkiye’de derece yapmış deneyimi ve uzmanlığı kanıtlanmış Matematik, Geometri, Fizik, Biyoloji, Kimya, Fen ve Teknoloji, Türkçe, Edebiyat, Tarih, Coğrafya, Sosyal Bilgiler, Felsefe,Sosyoloji  Bilgisayar, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Çince ve İspanyolca dersleri almak ister misiniz?

 

YGS-LYS, TEOG, Lise ve İlköğretim okul derslerinde tecrübeli ve başarıyı yakalamış Boğaziçililer olarak ders veriyoruz.

 

Derslerimizi gruplar halinde veya bire bir olarak Batışehir’ deki büromuzda vermekteyiz. Gerekli hallerde öğrencinin evinde veya öğretmenin evinde de ders hizmeti de sağlayabiliyoruz. Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız özel ders başvuru formunu kullanabilirsiniz veya sitemizdeki iletişim telefonlarını arayabilirsiniz.

 

Birebir ve bireysel eğitim, diğer öğrenme metodlarının en etkili biçimidir. Eğitimci, birebir eğitimde, ders boyunca bütün dikkatini öğrenci üzerinde yoğunlaştırma şansına sahiptir. Bu şekilde eğitimci (öğretmen), öğrencinin öğrenme alışkanlıklarını ve bilgi seviyesini kolaylıkla anlayabilir ,ders programını, dersin işleniş biçimini öğrenciye uygun olarak düzenleyebilir.
Özel dersin farkı öğrencinin kendisine uygun çalışma sisteminde ve zamanlarda dersleri öğrenmesidir. Öğretmenler bir konunun öğrenci tarafından iyice kavrandığına kanaat getirdikten sonra yeni konuların öğretimine geçerler. Birebir özel derste öğrenciler istedikleri kadar temel veya karmaşık soruları sormakta özgürdürler.

 
Öğrenme potansiyeli kişiden kişiye çok farklılık gösteren bir olgudur. Birebir özel ders; ders zamanlarını, ders programını ve dersin işleniş metodunu kişiye göre düzenlenmesini sağlaması açısından çok etkili bir yöntemdir.